Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 12.09.2014, 20:05
T-omek napisał(a):Wyświetl post
Burliga - dramat, dramat, dramat - osłabił zespół, normalnie jakbyśmy grali w 10, ogrywany jak dziecko, pokazał dzisiaj absolutne nic !!!
Przesada

T-omek napisał(a):Wyświetl post
Brożek - dobre zawody, jednak brakuje mu już szybkości. Całe szczęście, że potrafi to nadrobić techniką i ustawieniem. Albo mi się wydaje albo Broziu ma lekką nadwagę. Bramka dość przypadkowa, jednak była wynikiem idealnego ruchu do piłki. Stary wyjadacz.
Bramka dość przypadkowa ? Tak chciał strzelić .


takiego se focha strzelam: Nie spodobało mi się że Stilić nie dał strzelić karnego Broziowi ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 12.09.2014 o godz. 20:09.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując