T-omek napisał(a):

|
Burliga - dramat, dramat, dramat - osłabił zespół, normalnie jakbyśmy grali w 10, ogrywany jak dziecko, pokazał dzisiaj absolutne nic !!!
|
Przesada
T-omek napisał(a):

|
Brożek - dobre zawody, jednak brakuje mu już szybkości. Całe szczęście, że potrafi to nadrobić techniką i ustawieniem. Albo mi się wydaje albo Broziu ma lekką nadwagę. Bramka dość przypadkowa, jednak była wynikiem idealnego ruchu do piłki. Stary wyjadacz.
|
Bramka dość przypadkowa ? Tak chciał strzelić .
takiego se focha strzelam: Nie spodobało mi się że Stilić nie dał strzelić karnego Broziowi ....