Jakubus napisał(a):

Ja bylem przed chwila, przy Kasie ok 10 osob, Ja kupilem 4 bilety wiec 21504 osoby
|
szkoda, że nie kupiłeś 4 karnetów, wtedy może i byłoby sie czym chwalić.
ABGwislakABG napisał(a):

Może kupuje pojedyncze bilety, bo bardziej wspomoże klubową kasę? 
Już nie masz się do czego przy pierre dolić...
|
Obyś miał racje. Jeśli tak robi to pełny szacunek.
Chociaż obaj wiemy, że to pewnie 1 i ostatni mecz na R22 w tym roku, ale chciałbym sie mylić.