Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10744
Stary 11.09.2014, 13:09
Jakubus napisał(a):Wyświetl post
Ja bylem przed chwila, przy Kasie ok 10 osob, Ja kupilem 4 bilety wiec 21504 osoby
szkoda, że nie kupiłeś 4 karnetów, wtedy może i byłoby sie czym chwalić.

ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Może kupuje pojedyncze bilety, bo bardziej wspomoże klubową kasę?

Już nie masz się do czego przy pierre dolić...
Obyś miał racje. Jeśli tak robi to pełny szacunek.
Chociaż obaj wiemy, że to pewnie 1 i ostatni mecz na R22 w tym roku, ale chciałbym sie mylić.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 11.09.2014 o godz. 13:31.
Odpowiedz cytując