|
Być może temat poruszany jest już w innych wątkach, ja wybieram chyba ten wydaje mi się najodpowiedniejszy. Za oficjalną stroną: "Wszystkich kibiców Białej Gwiazdy zawiadamiamy, iż trwają rozmowy z władzami miasta Myślenice oraz z przedstawicielami klubu – Dalin, które mają na celu umożliwienie drużynie trenera Macieja Musiała gry na stadionie myślenickiego klubu przy udziale publiczności."
Nie wiem jak Wy ale ja p...lę takie coś. Dom Wisły jest przy R22 a nie z całym szacunkiem i bez urazy w jakichś Myślenicach. W tych kwestiach aspekt finansowy nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Baza treningowa - tak, mecze k..a NIE!
Sorry za "przecinki" ale mnie to naprawdę wnerwia
Ostatnio edytowane przez Barti : 11.09.2014 o godz. 07:35.
|