Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jonas
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
10641
06.09.2014, 15:29
efi
napisał(a):
Mam pytanie. Jeśli kupię karnet, a nie będę mógł się pojawić na jakimś meczu, to mogę go komuś udostępnić?
Na Wiśle obecnie nie ma możliwości odstąpienia komuś karnetu.
Jonas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jonas
Znajdź inne posty napisane przez Jonas