silver03 napisał(a):

mam nadzieję, że kiedyś zmądrzeje i nabierze pokory. Powinien pracować ze specjalistą od zdrowia psychicznego. Nie mówię tego z jakiejś złośliwości, ale tylko dlatego, że to Jego jedyna szansa na uratowanie kariery piłkarskiej, która jak widac jest pod dużym znakiem zapytania.