Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16547
Stary 01.09.2014, 14:26
Godziny mijają a tutaj absolutna cisza, już chyba można się pogodzić z tym, że żaden obrońca już do nas nie przyjdzie w tym okienku... Serce będzie drżało przy każdym grymasie na twarzy Dudki albo Głowy i przy każdej kartce
Odpowiedz cytując