Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 31.08.2014, 09:03
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Taa już widzę w wywiadach za kilka lat. Michał komu najwięcej zawdzieczasz? Trenerowi Kulawikowi..

Bez przesady. Mamy 15 na 21 punktów możliwych i ciągle Smuda jest beee. Dajcie spokój w tamtym sezonie puszczalismy Nalepe czy Szewczyka i kazdy widział jak to wygladalo. Smuda ma ich na treningu. Gdyby Zajac byl lepszy od Boguskiego, to myslicie, ze nie puscilby go?

Come on.
IMO Zająć może być lepszy technicznie od Boguskiego, ale Smuda juz to powiedział - brakuje mu troche masy, a to jest ważne bo czasem trzeba komuś z bara jebnąć, żeby odebrać piłke czy sie przy niej utrzymać.

Wiem wiem, Boguski też nie jest jakoś specjalnie dobrze zbudowany
Odpowiedz cytując