Mati_ napisał(a):

Taa już widzę w wywiadach za kilka lat. Michał komu najwięcej zawdzieczasz? Trenerowi Kulawikowi..
Bez przesady. Mamy 15 na 21 punktów możliwych i ciągle Smuda jest beee. Dajcie spokój w tamtym sezonie puszczalismy Nalepe czy Szewczyka i kazdy widział jak to wygladalo. Smuda ma ich na treningu. Gdyby Zajac byl lepszy od Boguskiego, to myslicie, ze nie puscilby go?
Come on.
|
IMO Zająć może być lepszy technicznie od Boguskiego, ale Smuda juz to powiedział - brakuje mu troche masy, a to jest ważne bo czasem trzeba komuś z bara jebnąć, żeby odebrać piłke czy sie przy niej utrzymać.
Wiem wiem, Boguski też nie jest jakoś specjalnie dobrze zbudowany
