Ogryzek napisał(a):

|
Kulawik - który postawił na niego i dał mu grać. Smuda dostał już niemal gotowy produkt i z braku starych doświadczonych których uwielbia musiał dać grać Chrapkowi.
|
Taa już widzę w wywiadach za kilka lat. Michał komu najwięcej zawdzieczasz? Trenerowi Kulawikowi..
Bez przesady. Mamy 15 na 21 punktów możliwych i ciągle Smuda jest beee. Dajcie spokój w tamtym sezonie puszczalismy Nalepe czy Szewczyka i kazdy widział jak to wygladalo. Smuda ma ich na treningu. Gdyby Zajac byl lepszy od Boguskiego, to myslicie, ze nie puscilby go?
Come on.