Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 30.08.2014, 19:42
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Bo od Euro2012 modne jest by napier__lać na Smudę, że u niego bez zmian...
Dokładnie W Szczecinie można było poszaleć ale nie tu. Ostoja wszedłby na 100%, Dudka, jesli siedziałby na ławce. Na młodych będzie czas. Jesli macie wątpliwości to podaje przykład Chrapka czy Urygi. Przykład Stolarskiego pokazuje, ze nawet dostając sporo szans niektórzy wolą opuścić Wisłe.
Odpowiedz cytując