Matejas_ napisał(a):

|
Bo od Euro2012 modne jest by napier__lać na Smudę, że u niego bez zmian...
|
Dokładnie

W Szczecinie można było poszaleć ale nie tu. Ostoja wszedłby na 100%, Dudka, jesli siedziałby na ławce. Na młodych będzie czas. Jesli macie wątpliwości to podaje przykład Chrapka czy Urygi. Przykład Stolarskiego pokazuje, ze nawet dostając sporo szans niektórzy wolą opuścić Wisłe.