Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7877
Stary 30.08.2014, 16:02
aNouc napisał(a):Wyświetl post
na razie nic nie dostaja, bo akcja biletow dla malolatow z wiadomych wzgledow byla wstrzymana.

i nie ma co porownywac rozdawania przypadkowym osobom voucherow, gdzie byle .... z ulicy moze go dostac, do takiej akcji, najlepszej w Polsce gdzie inwestuje sie w mlodziez.
Zreszta SKWK od siebie doplaca do tego.

i w tym przypadku nie kazdy mlodziak moze dostac bilet, odmawia sie przyznania biletow jakims dzieciom emo, w rozowych bluzkach, warkoczykach, kolczykach w nosie itd. , istnieje jako taka selekcja


oczywiscie ta akcja musi jak najszybciej wrocic.. bo Cracovia tylko czyha zeby ich podebrac.
A to oni beda stanowic o sile Wisly w przyszlosci i dzielic i rządzic na ulicach Krakowa.
Ironia kolego ironia
Odpowiedz cytując