|
Senior Member
Offline
|
#7877

30.08.2014, 16:02
|
aNouc napisał(a): 
na razie nic nie dostaja, bo akcja biletow dla malolatow z wiadomych wzgledow byla wstrzymana.
i nie ma co porownywac rozdawania przypadkowym osobom voucherow, gdzie byle .... z ulicy moze go dostac, do takiej akcji, najlepszej w Polsce gdzie inwestuje sie w mlodziez.
Zreszta SKWK od siebie doplaca do tego.
i w tym przypadku nie kazdy mlodziak moze dostac bilet, odmawia sie przyznania biletow jakims dzieciom emo, w rozowych bluzkach, warkoczykach, kolczykach w nosie itd. , istnieje jako taka selekcja
oczywiscie ta akcja musi jak najszybciej wrocic.. bo Cracovia tylko czyha zeby ich podebrac.
A to oni beda stanowic o sile Wisly w przyszlosci i dzielic i rządzic na ulicach Krakowa.
|
Ironia kolego ironia 
|
|