Ogryzek napisał(a):

|
Rozumiem że Sobolewski w wieku 19 lat był już gwiazdą? Lech ma kondycję, gra jako DP - w obronie dałby więcej niż Garguła czy Stilić. Z przodu za pewnie nie, ale z tyłu tak. Zwłaszcza w ostatnich 20 minutach gdzie Garguła i Stilić oddychali rękawami. Skoro Uryga tylko z powodu kontuzji Stjepanovica okazał się solidnym DP, to czemu taki nie miałby być Lech? Zobacz jak on gra a potem baw się w szyderstwa...
|
Tym postem potwierdzasz tylko to co napisałem.
Lech - jedynie by biegał, w związku z tym ryzykowne jest stwierdzenie, że dałby więcej niż np. Garguła bo brakuje mu takich elementów jak wiedza taktyczna, zgranie z zespołem, doświadczenie które wychodzi przy bardzo trudnych momentach - przypominam gramy w 10!
Uryga okazał się solidnym DP - kiedy się okazał? W pierwszym meczu czy drugim? Zapomniałeś jak wszystkich wqrwiał swoją słabą grą? Dopiero ostatnie mecze wyszły mu dobrze i nie jest powiedziane, że już jest solidnym DP z tego powodu.
Nie rozumiem co ma 19 letni Sobolewski do tego?
Ogólnie wpuszczenie juniora na tą pozycje w tym konkretnym meczu uważam za kretynizm.