Blaszczu16 napisał(a):

|
Gość się nastawił na krytykę wszystkiego, naczytał się weszło i chce być podobnie "fajny" jak ten portal bo sobie po psioczy na wszystko. Raczej to śmieszy niż jest brane na poważnie. A Sarki robi dużo dobrego na skrzydle.
|
Niestety ale fakty są inne. Sarki zrobił mniej dobrego na skrzydle w o 40-50 spotkaniach niż Sadlok w 6 meczach. A jest obrońcą. Ile miał przez ten czas wrzutek ze skrzydła? 100, 150? Ile zamieniło się na bramki? Ile oddał prób strzału?
Nie każdy sprinter może być piłkarzem. Ktoś Sarkiemu w dzieciństwie głupot nagadał, że może być wielkim piłkarzem.
Był już kiedyś u nas zawodnik o podobnych parametrach jak Sarki. Nazywał się Paulista. Jednak podstawowa różnica między nimi była taka, że Jean był nieźle wyszkolony technicznie, Sarki jest fatalnie. Że nie wspomnę o boiskowej inteligencji...