Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68642
Stary 28.08.2014, 16:18
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Gość się nastawił na krytykę wszystkiego, naczytał się weszło i chce być podobnie "fajny" jak ten portal bo sobie po psioczy na wszystko. Raczej to śmieszy niż jest brane na poważnie. A Sarki robi dużo dobrego na skrzydle.

Niestety ale fakty są inne. Sarki zrobił mniej dobrego na skrzydle w o 40-50 spotkaniach niż Sadlok w 6 meczach. A jest obrońcą. Ile miał przez ten czas wrzutek ze skrzydła? 100, 150? Ile zamieniło się na bramki? Ile oddał prób strzału?

Nie każdy sprinter może być piłkarzem. Ktoś Sarkiemu w dzieciństwie głupot nagadał, że może być wielkim piłkarzem.

Był już kiedyś u nas zawodnik o podobnych parametrach jak Sarki. Nazywał się Paulista. Jednak podstawowa różnica między nimi była taka, że Jean był nieźle wyszkolony technicznie, Sarki jest fatalnie. Że nie wspomnę o boiskowej inteligencji...
Odpowiedz cytując