Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5324
Stary 26.08.2014, 10:01
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Albo się przystosujecie i zaakceptujecie "akcję 1 zl od biletu" (jeśli daj Boże zostanie wprowadzona), albo nie będziecie Stilicia oglądać. Wybór należy do Was.
Nie mam nic do biletów, ale co Ty pier*olisz tutaj

Serio niedobrze się robi. Jest okazja ogarnąć teraz wszystko pozytywnie, ale tacy jak ty już pokazują, że mają klapki na oczach i dyskusja czy kompromis z nimi jest niemożliwy (piszę tylko o kilkuosobowej grupie tutaj na forum, którą mogę ocenić po wpisach). Najlepsze, że piszesz jako alfa i omega, a decyzyjnie jesteś w Wiśle na tym samym poziomie co wszyscy użytkownicy forum
Odpowiedz cytując