Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7753
Stary 26.08.2014, 09:38
Tak na marginesie, to naprawdę myślicie, że podwyżka cen biletów to pomysł Stowarzyszenia? Mnie to bardziej wygląda na to, że częścią ugody było to, że SKWK podwyżke weźmie na siebie. Oczywistym jest, że przed taka decyzją klub musi wykonać kalkulacje, bo każda zmiana cen biletów wiąże się ze zmianą frekwencji. Dlatego co najmniej dziwnym jest, że klub tak szybko te ceny zmienia. Teraz sytuacja wygląda tak, że znowu źli kibole zaszantażowali klub(za częścią użytkowników tego forum), więc zarząd nie miał innego wyjścia niż ceny zmienić.
Odpowiedz cytując