shaggy napisał(a):

Stolarski trafił chyba pod skrzydła niemądrego, mówiąc delikatnie, menago. Bo to, że ma zadatki - w dalszym ciągu - na dobrego piłkarza, jest oczywiste. Fochy na Smudę, odejście do Lechii, gdzie zaszły kolosalne, dla mnie wręcz kretyńskie zmiany, no i trafia do 1-ligowca z Lubina. Cóż, bywaj chłopaku.
