Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9817
Stary 25.08.2014, 20:01
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Pawełek co to miał podbijać włoskie boiska w Juventusie idzie do 1 ligi...

http://www.90minut.pl/news/238/news2...biu-Lubin.html
Stolarski trafił chyba pod skrzydła niemądrego, mówiąc delikatnie, menago. Bo to, że ma zadatki - w dalszym ciągu - na dobrego piłkarza, jest oczywiste. Fochy na Smudę, odejście do Lechii, gdzie zaszły kolosalne, dla mnie wręcz kretyńskie zmiany, no i trafia do 1-ligowca z Lubina. Cóż, bywaj chłopaku.
Odpowiedz cytując