dzollo napisał(a):

|
Ja sie boje tylko jendego, ze Bednarz znal sytuacje finansowa Wisly na pamiec, i jakos wiazal koniec z koncem, mimo ze byl debilem i zrobil najgorsze co mozna czyli dal sie w konflikt z kibicami to jakosc potrafil to wszystko utrzymac w rydzach z kapitalem finansowym na poziomie druzyny 1 ligowej, a jak przyjdzie nowy prezes to moze nie odnalesc sie w tej biedzie, i np. na nowy rok nie dostaniemy licencji.
|
i właśnie dlatego, jeśli JB miał odejść to właśnie teraz, 'nowy' prezes będzie miał 8-9 miesięcy aby przygotować klub pod kątem licencyjnym
mam też wrażenie że najgorsze po Basałajowych zabawach już za nami, JB zostawił w klubie bałagan, ale łatwiejszy do ogarnięcia niż ten który zostawił Basałaj. Jeśli z tego wyszlismy to i z tego kryzysu wyjdziemy. Mam tylko nadzieję że kibice jak gromko żądali odejścia JB, tak teraz gromko zjawią się na meczach. Jeśli z Bełchatowem będzie poniżej 12 tyś to będę rozczarowany.