Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1893
Stary 24.08.2014, 21:47
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
tyle, że Kocura mondeo chyba szybciej jeździ niż Twoje Picasso. To znaczy więcej pod butem ma
niewykluczone,ale chyba kocur nei wykorzystywał jeszcze wszystkeigo.myśle,ze spalanie wypadłoby jeszcze gorzej.ja ze swego wycisnąłem 230.ale to go lekko gorka pchała.natomiast 220 da sie bez problemu
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując