adam_09 napisał(a):

tyle, że Kocura mondeo chyba szybciej jeździ niż Twoje Picasso. To znaczy więcej pod butem ma
|
niewykluczone,ale chyba kocur nei wykorzystywał jeszcze wszystkeigo.myśle,ze spalanie wypadłoby jeszcze gorzej.ja ze swego wycisnąłem 230.ale to go lekko gorka pchała.natomiast 220 da sie bez problemu