Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2014, 14:17
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Kwestia gustu.
Maor wg. wikipiedii w 46 spotkaniach strzelił dla Wisły 6 bramek. Semir w 21 ma ich...9. Asysty gdzie mozna sprawdzic?
Do tego Maor grał chyba w lepszej druzynie.
no ale kazdy ma swoj punkt widzenia, jeden lubi szybkosć a ja wole maestrię wiec majac do wyboru obu piłkarzy biere natychmiast Stirlitza.

jedyne co frapuję to pytanie kiedy to wszystko co gramy padnie? Czekaj a Dudka to są lata świetlne a co dopiero Czekaj a Głowacki...
Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki:

Melikson 64 mecze / 10 bramek / 19 asyst
Stilic 22 mecze / 10 bramek / 7 asyst

Wątpię, aby Stilic dobił do tych 64 spotkań. Gdyby jednak tak się stało, to myślę, że spokojnie pobije Meliksona.

I masz rację, Melikson grał w lepszym zespole.
Odpowiedz cytując