Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8626
Stary 22.08.2014, 12:20
A amikorze drugi raz z rzędu mając LE na wyciągnięcie ręki (rozstawienie we wszystkich rundach) się zbłaźnili. Przez dwa sezony dwie drużyny na pewno by podniosły polski ranking a tak to kiszka.
Ruchowi też życzę awansu do grupy za ambicję choć fakt faktem że jadą na farcie zwłaszcza w Danii.
Odpowiedz cytując