|
A amikorze drugi raz z rzędu mając LE na wyciągnięcie ręki (rozstawienie we wszystkich rundach) się zbłaźnili. Przez dwa sezony dwie drużyny na pewno by podniosły polski ranking a tak to kiszka.
Ruchowi też życzę awansu do grupy za ambicję choć fakt faktem że jadą na farcie zwłaszcza w Danii.
|