Wyświetl pojedynczy post
Mistal
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68556
Stary 21.08.2014, 10:30
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Zauważ jedno... szukając konkretnie "interesów norymbergii" dochodzisz tylko do 3 źródeł:
-niebiescy.pl
-forum niebiescy.pl
-forum wislakrakow.com

pytanie: gdzie w tym wszystkim katowickisport.pl?

...wniosek?

Mnie też przekonują konkretne argumenty, a nie cytat z forum podparty źródłem niewiadomego pochodzenia.
Katowicki Sport wczoraj napisał odnośnie wzrostu zainteresowaniem meczami Podbeskidzia i budowania drużyny regionalnej pod Klimczokiem, że na stadionie w Bielsku coraz częściej pojawiają się grupy kibicowskie z miast regionu: Wisła, Skoczów, Żywiec... i Wadowice
Jeżeli chodzi o Ruch to skoro czytasz tak te śląskie gazety to wiesz, że mają dużego nowego sponsora i pieniądze to nie jest ich największy problem już, skoro potrafili za Visniakovsa zapłacić 400 000 euro to pewnie też nie mieliby problemu z wypożyczeniem Stępińskiego, co za tym idzie musiały jakieś wystąpić po za finansowe aspekty, że z niego zrezygnowali. Tobie się zdaje, że Wisła to ten sam klub co 10 lat temu i negocjuje z pozycji siły? Nie, Norymberga będzie miała w dupie wypożyczenie jak się nie spełni jej warunków, więc albo Wisła przystanie albo Stępiński wróci do 3 ligi niemieckiej.
Odpowiedz cytując