Lukasz napisał(a):

|
Nie wszyscy jezdżą na wyjazdy - dlaczego nie moga wyrobić sobie opinii o kimś na podstawie tego jak relacjonuje wydarzenia które są im dobrze znane (np. byli na meczu)? Czy nie tak wyrabia się zdanie o 'prasie'?
|
To niech zaczną jeździć, albo przestaną pier.dolić.
Ja mam taką zasadę, że gdzie mnie nie ma to się nie wypowiadam, dlatego między innymi uważamy dziennikarzy albo ludzi, którzy gdzieś coś zasłyszeli, a nie byli i się wypowiadają za zwykłych frajerów.