Wyświetl pojedynczy post
3120c
Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7472
Stary 13.08.2014, 13:00
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Nie wszyscy jezdżą na wyjazdy - dlaczego nie moga wyrobić sobie opinii o kimś na podstawie tego jak relacjonuje wydarzenia które są im dobrze znane (np. byli na meczu)? Czy nie tak wyrabia się zdanie o 'prasie'?
To niech zaczną jeździć, albo przestaną pier.dolić.
Ja mam taką zasadę, że gdzie mnie nie ma to się nie wypowiadam, dlatego między innymi uważamy dziennikarzy albo ludzi, którzy gdzieś coś zasłyszeli, a nie byli i się wypowiadają za zwykłych frajerów.
Łysa głowa, mały wacek, to nasz prezes - Bednarz Jacek
Odpowiedz cytując