Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7471
Stary 13.08.2014, 12:20
staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
I tak sporo ludzi na tym dolnym zdjęciu, na Ruchu na pewno nie było tylu ludzi na C.
staszek2309, na C w meczu Ruchu nie było - wojewoda zamknał całą trybunę.

Zaś trybuna z meczu Zawiszą, która posłużyła do zdjęcia 'przed/po' wyglądała tak jak na zdjęciu poniżej
Jeśli masz watpliwość - zobacz ziomali siedzących po lewej stronie białęj gwiazdy przy wejściu i na samym dole sztuka (czerwone koszulki). Na obu zdjęciach w tym samym miejscu.




Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
....Oczywiscie wam nie wystarczy to że się wkleja fotki, mówi jak to wygląda na co dzień. Wy z internetu wiecie jak wygląda sprawa na wyjeździe, na meczach u siebie, to że nie ma tajnych na trybunach itd. Siedź dalej przed tym zasranym komputerkiem i chłoń wiedzę o kibicowaniu prosto z internetu...
Musimy się na coś zdecydować. Nie może być tak że mówicie jak jest cięzko na wyjazdach, by za chwile potem koloryzowac zdjęcia i innym ochronę przedstawaiać jako 'nową policję JB na stadionie'. Taką argumentacją szkodzicie samym sobie i nie dziw się ze rzutuje to na inne 'opinie'. Nie wszyscy jezdżą na wyjazdy - dlaczego nie moga wyrobić sobie opinii o kimś na podstawie tego jak relacjonuje wydarzenia które są im dobrze znane (np. byli na meczu)? Czy nie tak wyrabia się zdanie o 'prasie'?
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 13.08.2014 o godz. 12:32.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując