Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7442
Stary 11.08.2014, 23:20
Pan Kominek się kłania. Usunąłem tylko te posty gdzie forumowicze zarówno pro jak i anty wyzywali się od idiotów s..nów pajaców dyskutowali co to jest 0 itp. wybacz moja odporność jest ograniczona. Może z tego wyszła sieczka za co przepraszam ale próbowałem zostawić to co miało jakikolwiek sens.
Odpowiedz cytując