Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.08.2014, 08:09
Kocur napisał(a):Wyświetl post
To tak w ramach uzupełnienia to ja przypomnę że graliśmy z drużyną, która w 3 meczach zdobyła 0 (słownie zero) punktów nie grając z nikim z czołówki.
...która nagle odpaliła w 4 kolejce i jest szansa, że zacznie zdobywać punkty.
Odpowiedz cytując