Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 10.08.2014, 19:03
Dziwny mecz.
Mogliśmy to wygrywać 3-0 ale i Ruch mógł prowadzić 1-3.

Sędzia nie uznał nam gola i nie podyktował karnego, po tej akcji straciliśmy gola.
Nie winiłbym Buchalika za wynik.

I mam wrażenie, jakby Smuda uległ presji, krytyce, brakło mu cierpliwości przy wyniku 1-1.
Bezsensu zmiana.

Stracona szansa na zwycięstwo.
Odpowiedz cytując