|
Dziwny mecz.
Mogliśmy to wygrywać 3-0 ale i Ruch mógł prowadzić 1-3.
Sędzia nie uznał nam gola i nie podyktował karnego, po tej akcji straciliśmy gola.
Nie winiłbym Buchalika za wynik.
I mam wrażenie, jakby Smuda uległ presji, krytyce, brakło mu cierpliwości przy wyniku 1-1.
Bezsensu zmiana.
Stracona szansa na zwycięstwo.
|