crazykaro napisał(a):

Przynajmniej wyraźnie widać jakie osoby i które media sprzyjają Legii
|
Dokładnie przy tej okazji mamy świetny papierek lakmusowy.
Zakrawa o kpinę fakt że Mioduski odwołuje się do honoru i sportowej postawy Celticu na stronie klubu któremu szefuje umieszcza wpis o zdobytym przez Legię mistrzostwie z 1993 roku które zostało kupione i formalnie należy do Lecha.
O honorze mówi prezes klubu który to klub w przeszłości bez mrugnięcia okiem wykradał piłkarzy z innych klubów...
Himalaje hipokyzji...