Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7408
Stary 10.08.2014, 15:26
W Gdańsku pełny stadion, świetna atmosfera. I takie pytanie do tych, którzy chodzą na mecze mimo bojkotu;
Nie jest wam tak zwyczajnie żal? Nie jest wam głupio?
Odpowiedz cytując