For_FuN_ napisał(a):

Czy ty człowieku potrafisz czytać ze zrozumieniem? Dla mnie absolutnie walkower, ale to mija się z duchem sportu(bo wygrała drużyna lepsza, a o to w tym sporcie przede wszystkim chodzi). Nie żal mi Legii, bo sama zatrudnia takich idiotów. Leśny dobrał sobie amatorów, to ma . I jak mowie do ostatnich minut UEFA próbowała ratować Legie(tez czując ten paradoks miedzy Fair Play, a przepisami), ale Celtic nie wyraził takiej woli. Wszystko można znaleźć, bo to żadna tajemnica.
A druga sprawa...ty zdajesz sobie sprawę, ze Legia go nie zgłosiła(formalnie), ale przecież i tak pauzował przez te 3 mecze(Berg nie brał go pod uwagę, bo wszyscy wiedzieli o tej karze). Dlatego wlasnie UEFA robiła wszystko, żeby znaleźć jakiś kruczek, bo klub tylko zle wypelnil jeden papierek, a facet w rzeczywistości odcierpiał karę. Ale narazanie się na odszkodowanie, plus zrobienie wyjątku, to za dużo. Wiadomo, że Celtic dostalby odszkodowanie przed każdym sadem i trybunałem. Teraz odwołania nic nie dadzą, bo wystarczy zajrzeć w przepisy. Na przyszłość najlepiej byłoby zrobić, tak jak w przypadku piłkarza niezgłoszonego(tzn. walkower nie jest obligatoryjny). Ale prawo to prawo i trzeba go przestrzegać. Klub musi być też profesjonalny, jeśli chodzi o pion zarzadzajacy.
|
ja wiem o co chodzi ale dlaczego mówimy o duchu sportu skoro przepisy zostały złamane. jak by nie patrzeć To legia pierwsza wykazala się brakiem ducha sportu bo złamała przepisy.
down
nie znajomosć przepisów nie zwalnia z nie przestrzegania ich. fakt moze oszustwo to nie najlepsze slowa ale sens chyba kazdy widzi.