dzollo napisał(a):

|
Cytat kolegi kws po meczu z Celticiem w Warszawie....szczegolnie jego druga czesc o odpowiednich osobach na odpowiednich stanowiskach w obliczu dzisiejszych wydarzen przyprawia mnie o bol brzucha ze smiechu....
|
No wyszło śmiesznie przyznaję, ale nie za długo się śmiej, bo my za kilkanaście dni pewnie się otrząśniemy z tej wpadki...ale pytanie, czy was ktoś tak szybko "otrząśnie" z Łysego. Ten się śmieje, kto się śmieje...wiesz jak jest w piłce.