mitmichael napisał(a):

To, ze sie sfrajerzyli to tez prawda. W dzisiejszych czasach na prawde trzeba umiec takie błedy popełniac
|
Właśnie też najzwyczajniej w świecie nie umiem tego pojąć

Tak w piz*u często grają w tej Europie, by nie ogarniać kilku spotkań pauzy.Bereszyński też nie wie z czego żyje...
Chciałbym, by wylecieli z hukiem za takiego farfolca, ale nie wierzę w to- grajek wszedł przy rozstrzygniętym dwumeczu na kilka chwil - to na pewno nie pozostanie bez znaczenia.
(I mimo wszystko słusznie)