Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8054
Stary 07.08.2014, 20:38
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
To, ze sie sfrajerzyli to tez prawda. W dzisiejszych czasach na prawde trzeba umiec takie błedy popełniac
Właśnie też najzwyczajniej w świecie nie umiem tego pojąć Tak w piz*u często grają w tej Europie, by nie ogarniać kilku spotkań pauzy.Bereszyński też nie wie z czego żyje...
Chciałbym, by wylecieli z hukiem za takiego farfolca, ale nie wierzę w to- grajek wszedł przy rozstrzygniętym dwumeczu na kilka chwil - to na pewno nie pozostanie bez znaczenia.

(I mimo wszystko słusznie)
Odpowiedz cytując