Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8048
Stary 07.08.2014, 20:17
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Nie ma ze boli, zagral nieuprawniony? Do widzenia, prosze pilnowac sie bardziej w papierach. Jak odpadna, to bedzie to najglupsze odpadniecie w historii...

Ale nie odpadna. Posmaruja gdzie trzeba i dostana 5 tys euro kary.
To, ze sie sfrajerzyli to tez prawda. W dzisiejszych czasach na prawde trzeba umiec takie błedy popełniac
Odpowiedz cytując