rafalek napisał(a):

Nie ma ze boli, zagral nieuprawniony? Do widzenia, prosze pilnowac sie bardziej w papierach. Jak odpadna, to bedzie to najglupsze odpadniecie w historii...
Ale nie odpadna. Posmaruja gdzie trzeba i dostana 5 tys euro kary.
|
To, ze sie sfrajerzyli to tez prawda. W dzisiejszych czasach na prawde trzeba umiec takie błedy popełniac
