Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7321
Stary 07.08.2014, 15:46
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Taki ma zawód - mówic dokładnie to co ktoś chce usłyszeć.
Tylko, że jeżeli Jacuś nie dostanie kopa, to żadne wypowiedzi do prasy niczego nie zmienią. Samo wciskanie kitu nie wystarczy.
Jeżeli Czerwiński publicznie odcina się od działań łysego sabotażysty z legijną przeszłością, to pewnie buduje grunt pod jego odejście.

Ale OK - nadal możesz utrzymywać, że Jacuś jest spoko, że jego destrukcyjne dla klubu działania i wypowiedzi miały sens etc. Niestety (albo i nie) rzeczywistość temu przeczy. Polityka Jacka doprowadziła do katastrofy. Stadion Wisły bojkotują nawet kibice na co dzień skłóceni z naszymi. Nikt nie wyobraża sobie, żeby po tym co zrobił Jacuś mógł pozostać na stanowisku, bo to byłoby splunięciem w twarz większości kibiców.

Przekaz jest jasny - chcemy głowy Bednarza. Za to, w jaki sposób śmiał potraktować, w jaki sposób śmiał wypowiadać się na temat kibiców. I jest to przekaz, który wychodzi poza Kraków.

Szczerze wątpię, żeby po opuszczeniu naszego klubu (oby jak najszybciej) to indywiduum znalazło zatrudnienie w jakimkolwiek klubie piłkarskim. Chyba, że właścicielom marzy się bojkot prewencyjny.

Niech zawija się do Platformy. To jest jego poziom - skuteczności, wypowiedzi i intelektualny.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.08.2014 o godz. 15:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując