Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7312
Stary 07.08.2014, 14:08
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Taki ma zawód - mówic dokładnie to co ktoś chce usłyszeć.
mówiąc do prasy przekazuje swoje poglądy zarówno Bednarzowi, jak i kibicom. Nie sądze, aby to uzgodnił z Bednarzem. Czerwiński nie jest sprzymierzencem Bednarza.
Na trudne czasy ten prezes może być dobry, może dogadac się z kibicami, aby przez jakiś czas, prócz meczu z ....ami z kałuzy, był spokój na trybunach. Dobrze by było, aby do RN lub zarządu weszły środowiska kibicowskie, jeśli mają mieć udział w ratowaniu klubu. Wszystkie decyzje powinny być podejmowane w porozumieniu: Cupiał (bezpośrednio) - Czerwiński - kibice. Wtedy zaprowadzilibyśmy normalność.

Pożegnać się trzeba będzie z kilkoma smutnymi Panami, ale to powoli.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 07.08.2014 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując