Lukasz napisał(a):

|
Taki ma zawód - mówic dokładnie to co ktoś chce usłyszeć.
|
mówiąc do prasy przekazuje swoje poglądy zarówno Bednarzowi, jak i kibicom. Nie sądze, aby to uzgodnił z Bednarzem. Czerwiński nie jest sprzymierzencem Bednarza.
Na trudne czasy ten prezes może być dobry, może dogadac się z kibicami, aby przez jakiś czas, prócz meczu z ....ami z kałuzy, był spokój na trybunach. Dobrze by było, aby do RN lub zarządu weszły środowiska kibicowskie, jeśli mają mieć udział w ratowaniu klubu. Wszystkie decyzje powinny być podejmowane w porozumieniu: Cupiał (bezpośrednio) - Czerwiński - kibice. Wtedy zaprowadzilibyśmy normalność.
Pożegnać się trzeba będzie z kilkoma smutnymi Panami, ale to powoli.