Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28106
Stary 07.08.2014, 13:59
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Nie przyjąłem mandatu, dlatego, że chciano mi go przypisać za spożycie pwia po czym poprosiłem policjanta o przebadanie alkomatem, bo skoro wg. nich piłem to powinienem wydmuchać coś na alkomacie. W odpowiedzi usłyszałem, że nie wzięli alkomatu z komendy więc odmówiłem przyjęcia mandatu, a 2 dni później będąc w tej sprawie na komisariacie dowiedziałem się, że oprócz mandatu za picie dołożyli zakłócanie ciszy nocnej i używanie wulgaryzmów. Po czym w sprawie nie jawnej sąd uznał mnie winnym i ukarał 350 zł + 150 zł kosztów sądowych. Złożyłem sprzeciw i teraz na pierwszej sprawie na pytanie sądu czy się leczę gdzieś, odpowiedziałem, że korzystam z poradni psychiatrycznej (dałem zaświadczenie) po czym sąd postanowił skierować mnie na badanie do "swojego" psychiatry oraz dał mi z urzędu adwokata.

A teraz chce to jak najszybciej zakończyć bo pierwotna grzywna może sporo wzrosnąć za te dodatkowe usługi sądu, a o nic nie prosiłem tym bardziej tego adwokata.
Nie denerwuj się. Adwokata Z URZĘDU masz za darmo. On pracuje na pensji państwowej. Nie wiem za bardzo po co już w tym momencie dostałeś adwokata a jeżeli tak, to trzeba zrobić z niego użytek. Skontaktuj się z nim. Odpowie Ci na wszystkie pytania i wątpliwości co do kosztów biegłego psychiatry i dalszych ew. konsekwencji finansowych. Ponadto pokieruje Cię jak szybko zakończyć sprawę i czy warto bawić się w żółte czy zielone papiery. Spokojnie, w najgorszym razie zapłacisz te 500 zł, chyba, że ta kwota jest dla Ciebie nie do przyjęcia.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując