Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8019
Stary 07.08.2014, 11:13
MJ napisał(a):Wyświetl post
W ogóle jak to wygląda w LM? W sensie - co tak naprawdę da Polskiej piłce awans do Ligi Mistrzów Legii - przy załóżmy średnim występie - parę remisów i parę porażek, ew np jedno zwycięstwo. Ile ptk zyska Polska piłka itp? Ktoś sie orientuje?
Na 99% punkty z remisów i wygranych są takie same jak w grupie LE. To dlatego mówi się że grupa LE jest idealna do "nabicia" sobie punktów w rankingu... Ale jakie dokładnie są to punkty niech ktoś kumaty w tej kwestii sie wypowie
Odpowiedz cytując