Lukasz napisał(a):

Mecz o 3 punkty. Nic więcej. I Zając za Brożka na ostanie 15 min, niezależnie od wyniku.
|
Jak to bedzie Brozek z Poznania to niech zmiana nastapi po pierwszych 15 minutach, nizeli ostatnich.
Jestesmy faworytem i po meczu w Amika powinnismy isc teraz za ciosem na pelnej mocy.
Skromne 1-0 dla nas po ogromnej przewadze i probach wjechania do bramki.