baton napisał(a):

herbatkę czy bułkę z masłem, bo nie wiem?
Łęczna - dostał strzał za kołnierz, stojąc dwa-trzy metry od linii, jego wina takie bramki nie powinny padać
Piast - po plecach od niego się odbiła to niefart co nie zmienia faktu że bramka padła przy jego udziale bo Polak tylko dobił jego niefart
Lech - strzał Kownackiego pluje przed siebie plus zarabia żółtą kartkę i robi karnego
Jak dla mnie 3/4 bramek jego i możecie gadać co chcecie rzeczywistości nie oszukacie, nawet "obiektywizmem" przez które oceniacie większość meczów, aha i czekam (odpukać!!!) aż popełni jakiś błąd, bo chce zobaczyć te hejty na forum jaki to Buchalik jest, ja mówię to za wczasu panowie, po dwóch remisach i wygranym meczu - bo nie przemawia za mnie hurraoptymizm po przedwczorajszym 2-3