|
Tylko Wisła
Offline
|
#153

05.08.2014, 09:45
|
stalsanok1946 napisał(a): 
|
Z tego wszystkiego przyczepie sie do jednego gracza - Buchalika,stracilismy 4 bramki w tym sezonie jego autorstwa sa 3 z Leczna,Piastem i karny z Lechem. Poki co przez niego nie mamy 4pkt,czyli w skrocie kompletu zwyciestw
|
Odstaw to co bierzesz
|
|