Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 05.08.2014, 09:45
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Z tego wszystkiego przyczepie sie do jednego gracza - Buchalika,stracilismy 4 bramki w tym sezonie jego autorstwa sa 3 z Leczna,Piastem i karny z Lechem. Poki co przez niego nie mamy 4pkt,czyli w skrocie kompletu zwyciestw
Odstaw to co bierzesz
Odpowiedz cytując