brylant17 napisał(a):

Zastanawiam się jak Brożek nie wykorzystał 3 sytuacji przecież po pierwszej połowie powinno być 0:4...Nie potrzebny faul Głowy po której Amika strzeliła gola,ale Buchalik też nie pozostaje bez winy na duży plus Boguski o.O
|
O niewykorzystanych sytuacjach Brożka Smuda powiedział: „Paweł narzekał ostatnio na kontuzję, trenował nieregularnie i to się przełożyło na brak pewności, a w efekcie na brak bramki strzelonej przez naszego najlepszego napastnika”.