Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.08.2014, 19:33
Zastanawiam się jak Brożek nie wykorzystał 3 sytuacji przecież po pierwszej połowie powinno być 0:4...Nie potrzebny faul Głowy po której Amika strzeliła gola,ale Buchalik też nie pozostaje bez winy na duży plus Boguski o.O
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując