Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 03.08.2014, 19:04
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
3 mecz i 3 brameczka Buchalika...
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wynik marzenie. Szkoda Pawła, przy stanie 4:0 nie byłoby nerwowej końcówki. Bardzo duży błąd Buchalika, który mógł nas kosztować 2 punkty.
Który to już mecz Brożka, w którym rażąca nieskuteczność naraża nas na utratę punktów? Szkoda że Brożek nie jest tak samo obiektywnie przez Was oceniany jak Buchalik?

ps. szkoda, że nikt nie napisał jeszcze że bramkę z Łęcznej, z Piastem i wolnego z Lechem Miśkiewicz by wyjął z palcem w dupie, bo jest wyższy
Odpowiedz cytując