FraMat napisał(a):

Moim zdaniem Pogoń musi jeden z tych dwóch meczów oddać walkowerem, bo z Kielc do Warszawy w 10 minut nie dojadą.
|
Pogoń to nie Wisła pod wodzą Jego Ekscelencji Miłościwie Nam Panującego Jacka vel Baldhead Bednarza - ma tylu zawodników, że uda się sklecić dwa równoległe składy.