Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 02.08.2014, 12:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Pogoń musi jeden z tych dwóch meczów oddać walkowerem, bo z Kielc do Warszawy w 10 minut nie dojadą.

Pogoń to nie Wisła pod wodzą Jego Ekscelencji Miłościwie Nam Panującego Jacka vel Baldhead Bednarza - ma tylu zawodników, że uda się sklecić dwa równoległe składy.
Odpowiedz cytując