Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27824
Stary 01.08.2014, 18:58
Zupełnie o czymś innym piszemy. Ja nie podejmowałem tematu, czy ktoś powinien wstępować do partii, czy nie po wybraniu go z listy danej partii, ale pisałem o tym, że osoby te były twarzami kampanii wyborczych mimo, że startowały jako osoby bezpartyjne i nie zmieni tego brak legitymacji partyjnej. Przypadek Rostowskiego jest o tyle inny, że on był bezpartyjnym ministrem, który stał się twarzą PO w międzyczasie i był kandydatem na komisarza w 2009 roku.

Co do Rostowskiego to oczywiście pisałem o wyborach 2009 do PE, gdzie był twarzą kampanii wyborczej i na zielonym tle ciągnął wózek z zieloną wyspą.

PS. Startując z listy PiS można założyć sobie kanapowe koło? Myślałem, że mogą to tylko Kowal, czy Ziobro
Ostatnio edytowane przez emj10 : 01.08.2014 o godz. 19:01.