Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 31.07.2014, 12:38
fialo napisał(a):Wyświetl post
Posłuchaj Bednarzofilu. Po pierwsze grzeczniej, bo zapewniam Cię ze w świecie realnym nie byłbyś tak wszczekany jak przez kabel. Ale z jednym masz rację. Na bramce nie stałem. Tam dawalismy zawsze największego frajera. Myślę, że faktycznie możesz coś o tym wiedzieć
Viper napisał(a):Wyświetl post
^^ Taki to dobry bramkarz, że teraz jest bez klubu.

I jaka męska retoryka, nie mam argumentów to zaje** w ryj.
Brawo Asie, zaimponowałeś mi tym Bednarzofilem. Pytanie tylko jakim ty jesteś ___filem. To czy byłbym wyszczekany w świecie realnym możesz się przekonać. Pytanie tylko czy jesteś na to gotowy? Ja bym tego nie nazwał "męską retoryką" jak Viper, bardziej leczeniem kompleksów...
Odpowiedz cytując