fialo napisał(a):

Posłuchaj Bednarzofilu. Po pierwsze grzeczniej, bo zapewniam Cię ze w świecie realnym nie byłbyś tak wszczekany jak przez kabel. Ale z jednym masz rację. Na bramce nie stałem. Tam dawalismy zawsze największego frajera. Myślę, że faktycznie możesz coś o tym wiedzieć
|
Brawo Asie, zaimponowałeś mi tym Bednarzofilem. Pytanie tylko jakim ty jesteś ___filem. To czy byłbym wyszczekany w świecie realnym możesz się przekonać. Pytanie tylko czy jesteś na to gotowy? Ja bym tego nie nazwał "męską retoryką" jak Viper, bardziej leczeniem kompleksów...