Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7947
Stary 31.07.2014, 09:44
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jak to miło czytać te ohy i ahy po wygranej Legii z Celticiem

W gruncie rzeczy ten wynik jest korzystny dla... Celticu. Mogło być już po zabawie, gdyby nie zezy Vrdoljaka i Żyro, a tak Celtom wystarczy szybko strzelić brameczki i pozamiatane.
Do tego trzeba mieć umiejętności. Jeżeli Legia pojedzie tam z zamiarem gry na kontry to odpadnie i będzie grała o LE. Jeżeli wyjdzie z nastawieniem jak w Warszawie, rozjedzie Celtic jak walec. Jeżeli awansują to serce będzie bolało, że to Legia, a nie Wisła awansowała po tak długiej przerwie. Jednak może to w końcu skłoni niereformowalnego Cupiała do pozbycia się szkodników z klubu i zatrudnieniu profesjonalistów.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując