Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 31.07.2014, 07:06
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ciężko się dziwić, że jest poddawany wyostrzonej ocenie, skoro zastąpił w dziwnych okolicznościach gościa, który wybronił nam sezon. Na chwilę obecną mamy puszczony strzał za kołnierz i puszczony strzał (ani specjalnie mocny, ani specjalnie rotowany) z 40m. Fakty.
Większych bredni nie słyszałem. Nie wiem czy pamiętasz mecz Twojego bohatera z początku zeszłego sezonu, kiedy puścił Miśkiewicz jeszcze większą szmatę strzeloną przez BB9(l.23) w 90 minucie w meczu z Jagą?!

Nie wiem czy pamiętasz z zeszłego sezonu mecz wyjazdowy w Chorzowie, kiedy FS7(l.23) ośmieszył Miśka strzałem z rzutu wolnego?!

ps. Fakty - są tendencyjne i wybiórcze, nie oglądam i nie czytam w przeciwieństwie do innych na tym forum.

s1mone napisał(a):Wyświetl post
Co do krytyki pt. omg wtf skok w prawo, rzut w lewo - chyba jednak nigdy nie stał kolega na bramce.
Kolega nigdy nie stał w bramce nawet, bo jak na podwórku grali w piłkę mama kazała mu trzeć chrzan. Ale z okna nieraz widział jak chłopaki grają...
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 31.07.2014 o godz. 07:10.
Odpowiedz cytując