|
Celtic jest drużyną bezdyskusyjnie lepszą(w ostatnich latach regularnie przechodzili eliminacje do LM), ale z drugiej strony to piłka. Rok temu Steaua była o klasę lepsza, a w dwumeczu wynik 3 : 3(który kompletnie zamazuje obraz tamtych spotkań). Dzisiaj Szkoci pokażą na czym polega futbol...bieganie i pokazywanie się na pozycje, a nie dreptanie i czekanie na błąd (amatorskich)obrońców w naszej lidze. Może nie będzie takiego gwałtu jaki zapowiada Kowal, ale wydaje mi się że będzie 2 : 0 dla Celtiku i koniec marzeń po pierwszym meczu. W ogóle nie mam pojęcia, kto mógłby się załapać z Legii do 11-stki wyspiarzy...
|