Kroq napisał(a):

|
A ,że tak zapytam odkryjesz się nam na kogo może ty głosujesz?
|
A jest na kogo głosować? ( może jakaś sugestia)
Przecież PIS i PO to ci sami ludzie różnią się tylko gębami.
Do samorządu to nie mam problemów, u nas rządzi lokalna partia i bardzo dobrze sobie radzą.
Zwie się "Blok Samorządowy Rybnik"
Jako że to temat nie o mnie a polityczny dodam co to ten trzeci bliźniak opowiada
Cytat:
- Teraz poza kolejną mobilizacyjną retoryką PiS z siebie nic nie wykrzesze. Bo w tej partii to czas podobny do schyłku Związku Sowieckiego między późnym Breżniewem a późnym Czernienką, trzeba doczekać do Czernienki. I wtedy ci ambitniejsi z obozu PiS-owskiego zaczną robić razem, a może przeciw sobie, jakąś pierestrojkę - mówi Dorn.
http://wiadomosci.dziennik.pl/polity...zernienki.html
|