york09 napisał(a):

|
Czy to jest forum sympatyków i kibiców naszego klubu, albo forum PISlamu że nie można krytykować tych dwóch braci bliźniaków? A wolno jeździć po każdym kto ma inne zdanie od PISiorków.
|
A ,że tak zapytam odkryjesz się nam na kogo może ty głosujesz?