Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27739
Stary 30.07.2014, 13:53
york09 napisał(a):Wyświetl post
Czy to jest forum sympatyków i kibiców naszego klubu, albo forum PISlamu że nie można krytykować tych dwóch braci bliźniaków? A wolno jeździć po każdym kto ma inne zdanie od PISiorków.
A ,że tak zapytam odkryjesz się nam na kogo może ty głosujesz?