Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7049
Stary 30.07.2014, 10:57
Co się wszyscy uparli na te 4 kasy? Czy ktoś wogóle był w środku czy bazuje na 2-3 komentarzach z internetu? Wszystkie byly otwarte. Nie, nikogo nie bronie i mam dość łysego, ale obiektywnym trzeba być...
Odpowiedz cytując